Info | CZ Tel. +420 2111 50 200 | info@admiralmarkets.cz
Česká republikaČeská republika - Čeština
Choose your language
Admiral Markets Global Admiral Markets Global Choose your country

Bezpečnost Finančních Prostředků

Základy finanční jistoty a ochrany finančních prostředků

Admiral Markets Group jako vedoucí mezinárodní společnost nabízí od roku 2001 svým klientům nejmodernější technologie obchodování na Forexu, trhu drahých kovů, akciových kontraktů na vyrovnání rozdílů (CFD), indexů a komodit.

Dodržujeme zásady plné transparentnosti svých činností a poskytujeme našim klientům nejlepší možnou ochranu investic a bezpečnost finančních prostředků. V níže uvedené tabulce naleznete více informací o základech bezpečnosti pro naše klienty.

Admiral Markets AS, evropská část skupiny Admiral Markets Group, je členem estonského záručního fondu (Tagatisfond) a poskytuje klientům dodatečné finanční pojištění. Vklady každého klienta jsou pojištěné proti úpadku společnosti do 20 000 Eur se 100% kompenzaci. Více informaci o tom, jak fond Tagatisfond chrání Vaše finance naleznete zde:
http://www.tf.ee/eng/protection-of-investors/
Veškeré finanční vklady klientů jsou zcela odděleny od firemních prostředků, což znamená, že všechny prostředky našich klientů jsou uchovávány zvlášť od běžných firemních účtů. Tento postup zabrání použití finančních prostředků klientů ze strany společnosti a finance jsou klientům k dispozici kdykoli.
Díky partnerství s nejbezpečnějšími a nejlépe hodnocenými celosvětovými banky (SEB, Swedbank, BES, OTP bank, NAB, Santander, Raiffeisen Bank, atd.), Admiral Markets Group poskytuje komplexní zabezpečení vkladů klientů.
Admiral Markets AS, evropská část skupiny Admiral Markets Group, je regulována přes Estonian Financial Supervision Authority (EFSA) a řizena v souladu s Evropskou finanční legislativou včetně směrnic (MiFID, The Markets in Financial Instruments Directive). Více informací se můžete dozvědět v naší sekci Licence.

 

Užitečné odkazy