Info | CZ Tel. +420 2111 50 200 | info@admiralmarkets.cz
Česká republikaČeská republika - Čeština
Choose your language
Admiral Markets Global Admiral Markets Global Choose your country

Postup Založení Účtu

Aby bylo možné založit si u nás účet a začít obchodovat, je nutné, abyste se seznámili s dokumenty Admiral Markets AS. Najdete zde Obchodní podmínky a další dokumenty, a to na odkazu "Dokumenty ke stažení". Můžete také požádat o kopie těchto dokumentů - kontaktujte nás telefonicky na +420 2111 50 200 nebo emailem na info@admiralmarkets.cz.

Reálný obchodní účet si můžete jednoduše založit během 5 minut v Kabinetu Tradera po registraci a akceptaci e-dohody o založení účtu. Po dokončení procesu registrace bude v Kabinetu Tradera vytvořen Váš osobní profil. V Kabinetu Tradera můžete otevírat reálné nebo demo obchodní účty, měnit páku a měnu vkladu, spravovat finanční prostředky, registrovat se do různých obchodních soutěží, stát se členem bonusového programu Admiral Club™ a vybírat Vaše odměny.

Dalším krokem bude založení reálného obchodního účtu v sekci "Vedení Účtu" ve Vašem Kabinetu Tradera. Prosím, klikněte na "Založit účet" a vyplňte online formulář. Po vyplnění a předložení podepsané dohody spolu s občanským průkazem (elektronicky, korespondenčně nebo osobně) obdržíte přihlašovací údaje k Vašemu účtu. Zbývá jen stáhnout obchodní platformu MetaTrader 4 v menu "Software" v Kabinetu Tradera, nainstalovat do počítače a použit přihlašovací údaje, abyste mohli začít obchodovat na světových finančních trzích.

Vklad finančních prostředků na reálný obchodní účet lze provést prostřednictvím bankovního převodu,  platební karty (VISA/MasterCard).  Podrobné informace o možnostech vkladů naleznete v sekci "Peněžní operace" ve Vašem Kabinetu Tradera. Výběr financí se provádí v Kabinetu Tradera pomocí velice jednoduchého výběrového formuláře.

Užitečné odkazy