PRICE ACTION ANALÝZA

Týdenní přehled obchodních příležitostí

PRICE ACTION ANALÝZA

Týdenní přehled obchodních příležitostí

Price Action analýza

Jedná se o velice jednoduchou metodu, která proniká do psychologie ceny a určuje nejdůležitější hranice pro vybraný instrument. Jak už anglický název napovídá, jde o cenový pohyb, který se snažíme zachytit, tudíž předmětem analýzy bude samotná cena a v základu nám postačí pouze čistý cenový graf (tato metoda se nazývá také “pure price action”).

Pondělí od 9:05

Price Action analýzou Vás provede profesionální obchodník s pětiletou praxí - Jakub Bezděkovský. Analyzovat budeme Vámi zvolené instrumenty a ukážeme si, kam až trh může dojít, kde umisťovat SL a TP a aktuální obchodní příležitosti na trhu z krátkodobého i dlouhodobého hlediska. Záznam z analýzy si poté budete moct přehrát na Youtube kanálu.

Hladiny nákupních a prodejních příležitostí

PDF kniha o Price Action od A až do Z

Vytvořili jsme pro Vás také příručku, kde si metodu můžete podrobně nastudovat. Je vhodná i pro začínající obchodníky a na začátku publikace jsou vysvětleny základní pojmy obchodování na finančních trzích. Po přihlášení Vám tuto publikaci zašleme na Váš email spolu s odkazem pro přihlášení na jednotlivé analýzy. Videa o metodě Price Action si můžete přehrát zdarma na našem kanálu youtube.