Info | CZ Tel. +420 2111 50 200 | info@admiralmarkets.cz
Česká republikaČeská republika - Čeština
Choose your language
Admiral Markets Global Admiral Markets Global Choose your country

Admiral.Autochartist

Autochartist využívá webové rozhraní, což eliminuje potřebu stahovat, instalovat a nastavovat aplikace. Webové rozhraní umožňuje přístup k Autochartist z libovolného počítače nebo mobilního zařízení, pouze pomocí přihlašovacího jména a hesla. Kromě toho můžete použit Autochartist jako vlastní ukazatel pro MetaTrader 4. Stačí přesunout ze seznamů vlastních ukazatelů na graf a Autochartist automaticky spustí proces automatického analyzování grafických trendů na základě uvedených aktiv a časového rámce. Systém analyzování Autochartist se skládá ze tří základních částí:

  • Chart Patterns – systém rozpoznávání formací technické analýzy, který je schopný automatický zjišťovat nejobecnější tendence k zakončení a pokračování a přitom uvádí průběh jejich formování. Kromě toho, může systém zhodnotit sílu těchto trendů, poukázat na body vstupu na trh a úrovně StopLoss / TakeProfit. Obchodník je informován oznamovacími zvukovými a vizuálními signály а nalezené formace se zobrazují na grafu.
  • Fibonacci Patterns – modul pro rozpoznávání paternů Fibonacci.
  • Powerstats – uvedený modul nabízí statistickou analýzu grafů pohybu instrumentů Forex. Pomocí Powerstats je možné získat statistické údaje o střední hodnotě pohybu pipu za určitý čas, získat znázornění o klesajících a stoupajících pohybech. Systém ukazuje maximální a minimální ukazatele při určitých časových obdobích.

Získat přístup k Admiral.Autochartist na dobu 30 dnů zadarmo
Přihlásit přes webové rozhraní k Autochartist
Stáhnout vlastní Autochartist ukazatel pro MetaTrader 4

See also:

Užitečné odkazy