Info | CZ Tel. +420 2111 50 200 | info@admiralmarkets.cz
Česká republikaČeská republika - Čeština
Choose your language
Admiral Markets Global Admiral Markets Global Choose your country

MetaTrader 4

MetaTrader 4 (MT4) je nejrozšířenější platformou pro obchodování na Forexu po celém světě. Tato nejpopulárnější platforma pro obchodování, byla představena v roce 2005 a od té doby se neustále zlepšuje, zvláště za pomoci průkopníků ve vývoji obchodního softwaru -  společnosti  MetaQuotes Software Corp. Terminál je jedním z nejspolehlivějších programů v daném oboru a je známý svými přísnými bezpečnostními standardy. 

Obchodní platforma MT4 disponuje pohodlným, intuitivně srozumitelným rozhraním, které snadno zvládne i začínající obchodník. Okno “Trh” poskytuje obchodníkům přehled o aktuálních cenách všech instrumentů, které jsou v platformě k dispozici. Velmi dobré možnosti pro tvorbu grafů v MT4 zajišťují pohodlné a snadno přístupné obchodování. Devět časových rámců, od jedné minuty do jednoho měsíce, které jsou k dispozici pro zobrazení vývoje ceny na grafech, umožňuje analyzovat trendy. Grafy mohou být přizpůsobeny, aby si obchodníci mohli udržet přehled o nejdůležitějších faktorech ovlivňujících obchodování. 

Celá řada vestavěných technických indikátorů a poradců-expertů (Expert Advisors),  umožňuje uživatelům platformy MT4 přístup k vysoké úrovni automatizovaného obchodování. Tyto nástroje mohou obchodníci jednoduše přidávat do svých grafů prostřednictvím jednoduchého pomocníka ”klikni a přetáhni”.  Indikátory, jako například klouzavé průměry, Parabolic SAR a Bollinger Bands pomohou odhalit trendy a body zvratu v pohybu ceny.  Expert Advisors, jinak nazývaní obchodní roboti, jsou počítačové programy určené k analýze tržních dat, mohou zpracovávat velké množství informací a produkovat obchodní signály. Indikátory a EA lze přizpůsobit za pomoci originálního programovacího jazyka MQL4 určeného výhradně pro platformy MT4. 

Na rozdíl od jiných obchodních platforem umožňuje MetaTrader 4 uzamčení pozice: obchodník může současně držet obchodní pozice „nákup, prodej“ o stejné velikosti  pro jeden měnový pár najednou. Hedging umožňuje klientům použít pokročilé obchodní strategie, které nejsou k dispozici na jiných platformách. 
 

Stáhnout MetaTrader4 v Kabinetu Tradera >>
Stáhnout uživatelskou příručku MetaTrader4 >>

Užitečné odkazy