Info | CZ Tel. +420 2111 50 200 | info@admiralmarkets.cz
Česká republikaČeská republika - Čeština
Choose your language
Admiral Markets Global Admiral Markets Global Choose your country

Android Trader

MetaTrader 4 pro Android si můžete stáhnout z obchodu Google play store na odkazu: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.metaquotes.metatrader4. Aplikace můžete také nalézt přímo z Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu, když zadáte do vyhledávání "Metatrader".

Vezměte prosím na vědomí, že tato aplikace nemusí být kompatibilní s Vaším Android zařízením.

Po stažení a instalaci s Google play store, otevřete aplikaci v menu, vyberte "přihlásit se na existující účet" (log in to an existing account) nebo, pokud chcete – zvolte „otevřít nový demo účet“ (open a new demo-account).

Android TraderAndroid Trader

Pro přihlášení do existujícího účtu, prosím, vyberte příslušnou volbu ve hlavním menu, na další stránce zadejte "Admiral Markets” ve vyhledávacím poli a klikněte na tlačítko "Next" (další), nebo "Search" (vyhledávání). Ze získaných výsledků, prosím, vyberte potřebný server, označte jej a vyplňte údaje o Vašem reálném obchodním účtu a klikněte na "Login" (Přihlásit se).

Pokud si přejete založit demo účet, vyberte příslušnou možnost v hlavním menu, na další stránce zadejte "Admiral Markets” ve vyhledávacím poli a klikněte na tlačítko "Next" (další), nebo "Search" (vyhledávání). Ze získaných výsledků, prosím, vyberte potřebný server, označte jej a vyplňte údaje o požadovaném demo účtu a klikněte na "Create account" (Založit účet).

 

Užitečné odkazy